كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
[modal_login]
خانه » زیبایی » آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟
آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

 

کشورهای مختلف - آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

زنان کشورهای مختلف سبک آرایش خاصی دارند, مثلا زنان هند عاشق آرایش غلیظ هستند و زنان انگلستان فقط برای زیباتر شدن پوست صورت آرایش میکنند.

آرایش زنان کشورهای مختلف

زنان در تمام کشورهای دنیا زیبایی را دوست دارند و آرایش میکنند اما سبک آرایش آن ها با هم فرق میکند مثلا زنان برخی از کشورها آرایش غلیظ میپسندند و برخی آرایش ملایم. در این بخش از جونت قصد داریم شما را با سبک آرایش زنان کشورهای مختلف آشنا کنیم و همچنین بدانیم آرایش محبوب زنان در کشورهای مختلف چیست.آرایش کشورهای مختلف

آرایش کشورهای مختلف

آرایش زنان آمریکایی

برای زنان آمریکایی داشتن مژه های پرپشت و بلند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سعی میکنند با مژه مصنوعی یا ریمل مژه هایی زیبا برای خود بسازند, آن ها بیشتر از رژلب های قرمز استفاده میکنند و خط چشم های پهن میکشند.

کشورهای مختلف 1 450x300 - آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

سبک آرایش زنان کشورهای مختلف

آرایش زنان انگلستان

پر مصرف ترین لوازم آرایش در انگلستان کرم پودر و هایلایتر است زیرا زنان انگلستان آرایش طبیعی و ملایم میپسندند و داشتن پوستی صاف و زیبا برای آن ها از هر چیزی مهم تر است.

آرایش زنان هندی

همانطور که میدانید و دیده اید زنان هندی آرایش های غلیظ را میپسندند و از انواع لوازم آرایش به مقدار زیاد استفاده میکنند. خط چشم های کشیده, کرم پودرهای سنگین, رژلبهای پررنگ جزو لوازم آرایش های مورد علاقه آن ها هستند.

زنان هند 450x338 - آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

 

سبک آرایش زنان کشور هند

آرایش زنان عربی

زنان عربی طبق مد روز آرایش میکنند, امروزه ابروهای پهن و میکاپ لایت بین آنها بیشترین طرفدار را دارد. اصلی ترین لوازم آرایش آن ها ریمل است و واقعا چشم های آن ها را زیبا میکند.

آرایش زنان ژاپنی

ژاپنی ها آرایش های براق را دوست دارند به همین دلیل از هایلایتر و رژلب براق بیشتر استفاده میکنند. ارایش چشم ان ها بسیار ساده است و به پوست های برنزه علاقه ندارند.

آرایش زنان 450x450 - آرایش زنان کشورهای مختلف چگونه است؟

آرایش زنان ژاپنی چگونه است؟

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است