ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
خانه » دنیای مد » مدل لاک ناخن » اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم
اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

 

لاک زدن - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

خانم ها زمان زیادی را برای لاک زدن ناخن های خود می گذارند اما نتیجه کارشان بی نقص و تمیز از آب در نمی آید این به دلیل انجام اشتباهاتی در هنگام لاک زدن می باشد که با دانستن آن ها می توانید ناخن هایتان را زیباتر لاک بزنید.

  اشتباهات مربوط به لاک ناخن که همه ما مرتکبش می شویم و چگونه می توان از آن ها پیش گیری کرد؟

لاک زدن ناخن کار چندان سختی نیست کافی است حواستان را جمع کنید تا دچار این اشتباهات لاک زدن نشوید.نیازی نیست که شما یک متخصص حرفه ای مانیکور باشید، تا کار بزرگی انجام دهید و ناخن های خود را طراحی کنید, اما لازم است مراقب برخی اشتباهات مربوط به لاک زدن باشید.اشتباهات لاک زدن

اشتباهات لاک زدن

همه ما این اشتباهات را مرتکب می شویم (بله, دانستن این که چقدر طول می کشد لاک خشک شود), پس مطمئن باشید که تنها نیستید. در این بخش از جونتما رایج ترین اشتباهات مربوط به لاک و نحوه پیش گیری از آن ها را آورده ایم.

 

لاک زدن 1 450x301 - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

چگونه لاک بزنیم؟

اشتباهاتی که در حین لاک زدن انجام می دهیم

۱٫ پس از لاک زدن دوش آب گرم گرفتن:

هیچ وقت بلافاصله بعد از لاک زدن دوش نگیرید, چون احتمالا وقت کافی برای خشک شدن و ثابت شدنش ندارید, و دوش آب گرم از همه بدتر است.قرار دادن لاک ناخن در گرما و بخار حمام می تواند باعث حباب یا لکه دار شدن آن شود. ” بهتر است یک ساعت بعد از اینکه لاک زدید، دوش بگیرید.”

۲٫ رفتن به تخت خواب درست بعد از لاک زدن:

اگرچه ناخن ها در عرض چند دقیقه خشک خواهند شد, اما در حقیقت چند ساعت طول می کشد تا لاک ناخن کاملا ثابت و خشک شود.یک ترفند بسیار ساده برای کمک به فرآیند خشک کردن لاک این است که یک یا دو دقیقه صبر کنید, سپس برای سه دقیقه آب خیلی سرد روی دستان خود بریزید. با این حال مراقب باشید که آب را مستقیما روی ناخن هایتان نریزید چون فشار آب ممکن است باعث لکه دار شدن لاک هایتان شود.

450x300 - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

خوابیدن بعد از لاک زدن از اشتباهات بعد لاک زدن

۳٫ زدن لاک ضخیم :

برای جبران رنگ روشن تر ناخن ها از بطری اش, ما باید لایه رنگ ضخیم بزنیم. در این مورد, صبر کلید مهمی است.وقتی در لایه های ضخیم لاک می زنیم, لاک بیشتر طول می کشد تا خشک شود و هرچه بیشتر خشک شود, احتمال بیشتری وجود دارد که لاک خراب شود.

به جای آن، لایه های نازکی از لاک را هربار بزنید و دو دقیقه صبر کنید تا خشک شود و با این لایه نازک زدن خیلی زودتر هم خشک می شود. اگر شما یک لایه سنگین از لاک بزنید, بیشتر احتمال دارد که به منطقه کوتیکول نفوذ کند که به این معنی است که شما باید با پنبه حاوی مواد شوینده و پاک کننده لاک ها را تمیز کنید.

۴٫ نزدن تاپکات:

نزدن تاپکات نه تنها ظاهر براق لاک را می گیرد، بلکه طول عمر لاک را نیز کوتاه می کند. هر روز زدن یک لایه اضافی تاپکات باعث ماندگاری خیلی بیشتر آن می شود.

450x300 - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

ماندگاری بالای لاک با زدن تاپکات

۵٫ نزدن روکش بیس و پایه:

انجام ندادن این کار به فکر همه می رسد. شما زندگی می کنید و یاد می گیرید. روکش بیس پوشش اصلی سطح ناخن را صاف میکند، تا لاک خیلی صاف رون ناخن بنشیند و از رنگی شدن ناخن توسط لاک ناخن جلوگیری می کند که به معنی نداشتن ناخن زرد است. این یک قدم اضافی است, اما ارزشش را دارد.

۶٫ استفاده از یک ضربه برای اعمال لاک:

اگر یک تکنیک وجود دارد که شما باید انجام دهید, این است که از سه یا چهار ضربه برای استفاده از لاک ناخن استفاده کنید. با یک ضربه, دشوار است که دیواره های کناری (چپ و راست ناخن) و ناحیه کوتیکولی به دست آید و ناخن تمام نشده به نظر می رسد.

صحیح لاک زدن 1 450x287 - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

جلوگیری از اشتباهات رایج در لاک زدن

۷٫ با ناخن های چرب شروع کنید:

اگر روی سطح ناخنتان قبل از اعمال لاک، چربی وجود داشته باشد, حتما ان را پاک کنید – هیچ چیز به سطح روغنی نمی چسبد. در عوض, صبر کنید تا روغن پوست را بعد از لاک زدن اعمال کنید.

۸٫ استفاده از لاک های ناخن قدیمی:

هیچ چیز ناامید کننده تر از خداحافظی با لاک ناخن مورد علاقه تان نیست که قدیمی و خراب شده است, اما این کار باید انجام شود.با قدیمی شدن لاک ها، مایعات لاک تبخیر می شود و باعث سفت شدن و زبر شدن آن می شود. استفاده از لاک ناخن قدیمی بسیار مشکل است.لاک های قدیمی مانند لاک های ناخن تازه به ناخن خوب نمی چسبند. از مصرف لاک ناخنی که۱۲ ماه گذشته است، خودداری کنید.

لاک زدن زیبا 450x338 - اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم

 

دور ریختن لاک های قدیمی

۹٫ اجتناب از زدن کل کوتیکول:

اگر در مورد سالم و زیبا نگه داشتن ناخن هایتان سخت کوش نیستید، ناخن شما بد به نظر خواهد رسید.شما فقط باید قلموی لاکی را روی سطح ناخن نزدیک پوست خود بگذارید و فشار کمی را اعمال کنید تا برس باز شود. سپس، قلمو را بلند کنید و به طرف پوستتان پیش بروید و بغل ناخن ها را لاک بزنید. سپس ناخن خود را کمی به سمت چپ یا سمت راست حرکت دهید تا کنار دیوار کناری ناخن را هم بزنید.

۱۰٫ استفاده از پاک کننده استونی:

پاک کننده های لاک ناخن استونی پوست اطراف ناخن را خشک می کند.استفاده مکرر از پاک کننده های استونی می تواند باعث ایجاد نقاط سفید بر روی ناخن و شکاف در لبه بغل بین پوست و ناخن و خشک شدن پوست شود.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است