گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
[modal_login]
خانه » مطالب گوناگون » فرهنگ و هنر » بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر
بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

سهیلی و همسرش - بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

اگر برای شما هم جذاب است که بدانید کدام یک از بازیگران ایرانی همسرانی خارجی دارند و علاقه مندید تصاویری از همسران خارجی بازیگران ایرانی را مشاهده کنید تا پایان این مطلب از چهره های جونت همراه ما باشید.

کدام بازیگران ایرانی همسر خارجی دارند

سلبریتی ها همواره یکی از مورد توجه ترین اقشار در جامعه هستند و زندگی شخصی آنها زیر ذره بین مخاطبان و هوادارانشان قرار دارد. ازدواج ، بچه دار شدن و هر مساله ای درباره زندگی شخصی این چهره های مشهور برای هوادارانشان جالب است.همسر خارجی بازیگران ایرانی

همسر خارجی بازیگران ایرانی

شاید برای خیلی از مردم جالب باشد که بدانند کدام هنرمندان و بازیگران ایرانی همسر خارجی دارند؟ اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید حتما تا پایان این مطلب همراه ما باشید. ما شما را با همسر خارجی بازیگران ایرانی آشنا میکنیم.

این هنرمندان و بازیگران ایرانی همسران خارجی دارند

احمد نجفی

احمد نجفی یکی از پیشکسوت ترین بازیگران ایرانی است که همسر خارجی دارد. دریا همسر اوکراینی _روسی احمد نجفیاست که حدود ۲۳ سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد.

سهیلی و همسرش 1 391x450 - بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

عکسی از احمد نجفی و همسر و فرزندانش

همسر احمد نجفی در جریان تصویربرداری فیلم کارآگاه علوی مترجم او بود و این آشنایی در نهایت به ازدواج ختم شد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های مریم ، دانیال و شایان است.

یوسف تیموری

یکی دیگر از بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارد یوسف تیموری است. یوسف تیموری بازیگر معروف سریال زیر آسمان شهر همسری تایلندی دارد و دلیل جالبی برای ازدواج با یک همسر خارجی را در گفتگوهایش عنوان کرده است.

سهیلی و همسرش 2 379x450 - بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

یوسف تیموری و همسر و پسرش

یوسف تیموری که ازدواج با دختر ایرانی به دلیل ذهنیتی که نسبت به او دارند را امری دشوار میدانست با یک دختر تایلندی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج پسری به نام آرمین است.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی یکی دیگر از بازیگران ایرانی است که همسر خارجی دارد . همسر خارجی ساعد سهیلی ، گلوریا هاردی است که چهره آرام و مهربان او باعث محبوبیتش در بین مردم شده است.

سهیلی و همسرش 3 398x450 - بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + تصاویر

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی

ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی کارگردان مشهور است که در فیلم های زیادی جلوی دوربین رفته است. این هنرمند جوان شهریور ماه ۹۳ با گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا که تابعیتی ایرانی و فرانسوی دارد ازدواج کرد.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است