بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)

بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)

149319783363751 irannaz com 300x200 - بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)

بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانیش سام اصغری که در یکی از ویدیو کلیپ های ساخته شده با هم آشنا شده و روابط عاشقانه خود را گسترش داده اند ، ظاهرا وارد مراحل بالاتری از رابطه میشوند!خبرهای جدیدی از رابطه بریتنی اسپیرز و پسر ایرانی سام اصغری منتشر شده است.

منابع غیر رسمی اطلاع دادند که بریتنی اسپیرز این ستاره موسیقی پاپ در انتظار تولد فرزندی از معشوق ۲۳ ساله ایرانی تبار خود با نام سام اصغری است. مجله ی اینترنتی اله با استناد به روزنامه زرد رادار آنلاین آمریکایی این خبر را منتشر کرد.

149319783285453 irannaz com 322x450 - بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)

به گفته منبع خبر، این ستاره در انتظار تولد فرزند است و امیدوار است که یک دختر به دنیا آورد.بریتنی ۳۵ ساله دو کودک از ازدواج سابق خود با کوین فدرلاین دارد.به گزارش اسپوتنیک، خبرنگاران معتقدند که پدر این کودک، معشوق ایرانی خواننده است.

 

ضمنا برخی از روزنامه های زرد چندی پیش اطلاعاتی را منتشر کردند مبنی بر اینکه اسپیرز و معشوقش آماده اند که روابط شان را قانونی و مشروع کنند. به نظر می رسد که بریتنی حلقه نامزدی خود را انتخاب کرده و به همراه سام، رقصی را برای مراسم ازدواجشان تمرین می کنند. بسیاری از سایت های امریکایی ادعا کرده اند که بریتنی اسپیرز و سام اصغری بزودی بچه دار خواهند شد!

149319783044118 irannaz com 450x399 - بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ست لباس مجلسی با دامن کوتاه

س آگوست 27 , 2019
ست لباس مجلسی با دامن کوتاه ست لباس مجلسی با انواع دامن کوتاه تنگ و کلوش مخصوص دخترخانم های خوشتیپ و خوش سلیقه امروزی, ایده های ست کردن دامن کوتاه را در ادامه مشاهده کنید.
لباس با دامن - بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)لباس با دامن - بریتنی اسپیرز از دوست پسر ایرانیش حامله شد (عکس)