اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
خانه » مطالب گوناگون » فرهنگ و هنر » بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش
بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

1267325638 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

در اینبخش بیوگرافی افسانه پاکرو بازیگر معروف سینما و تلویزیون را مرور میکنیم. افسانه پاکرو بیشتر با سریال تکیه بر باد شناخته میشود، از نکات جالبی کـه درمورد افسانه پاکرو وجوددارد این اسـت کـه او ظاهری بسیار جوان دارد و با این‌کـه متولد سال ۶۲ می‌باشد چهره ای طبیعی و فوق العاده جوان تر از سن واقعی خود دارد. در ادامه بطور کلی با افسانه پاکرو آشنا می‌شویم.

1670849089 parsnaz com 450x450 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

 

افسانه پاکرو متولد ۴ / ۲ / ۱۳۶۲ می‌باشد

 

بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۲ و اصالتش ترک اسـت. اما خودش در اهواز بدنیا آمده و خودرا یک آبادانی می داند. خیلیها بـه او می گویند: « این خونگرمی که داری برگرفته از خطه‌ای اسـت که بدنیا آمده‌ای.» افسانه پاکرو، بازیگر جوانی اسـت که اینروزها گزیده کاری را انتخاب کرده و بـه دنبال ایده‌آل‌های خود اسـت.

450184805 parsnaz com 450x450 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

 

او پس از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاس‌های استاد سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت درسال ۸۳ انتخاب شد و بعد ازآن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خودرا دراین سریال بـه دست آورد. از جمله فعالیت‌های هنری‌اش عبارتند از:

 

= محکومین بهشت

= پیدا و پنهان

= رسم عاشقی

= رویای خیس

= محاکمه

= زندگی شیرین

= شیر و عسل و…

 

افسانه پاکرو و خواهرش سعیده

افسانه در همـه زمینه‌ها حتّی بازیگری یک همراه دوست داشتنی دارد. سعیده خواهر بزرگ تر او که فاصله سنی آن‌ها یکسال اسـت. دو خواهر که از نظر خودشان، دوقلو هستند. علاقمندی‌هایشان، فعالیتشان و حتی لباس‌هایشان هم شبیه هم اسـت. جالب اسـت که دعای تحویل سال این دو خواهر هم یک چیز بود: «سلامتی و تندرستی».

 

من و خواهرم همیشه با هم بودیم

او میگوید: بدلیل فاصله سنی کمی که داشتیم «یک سال» از بچگی مانند دوقلوها بودیم. لباس‌هایمان شبیه هم بود. حتی خاطرم اسـت زمانی که سعیده بـه مهد کودک رفته بود اینقدر اصرار کردم تا مـن را هم زودتر از موعد بـه مهد کودک فرستادند.

1241741933 parsnaz com 450x450 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

 

در اصل مـن دو سال مهد کودک رفتم. یک سال با سعیده، یک سال هم تنهایی. مدرسه هم که باهم بودیم و دقیقاً تا اول دبیرستان. ازآن جا بـه بعد راهمان تغییر کرد. مـن بـه هنرستان رفتم و گرافیک خواندم.

 

ازدواج و همسر افسانه پاکرو

387266715 parsnaz com 450x450 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

 

مـن و خواهرم هر وقت حرف ازدواج پیش می آید، تصمیم میگیریم با دو برادر ازدواج کنیم که وادار نشویم از هم جدا شویم. ولی تا هم اکنون خیلی بـه شکل جدی بـه ازدواج فکر نکرده‌ایم. جدا شدن از هم دیگر هم برایمان سخت بود. ولی کم کم باید بـه این قضیه جدی‌تر فکر کنیم.

 

علاقه دو خواهر به خلبان شدن

مـن و سعیده علاقه زیادی بـه خلبانی داشتیم ولی آن زمان برای خانمها خلبانی نبود؛ بنابر این وادار شدیم مهمانداری را انتخاب کنیم. حتی آن زمان که میخواستم این دوره را بگذرانم سنم خیلی کم بودو اجازه نمی دادند ولی آن قدر اصرار کردم که قبول کردند.

1533206652 parsnaz com 450x450 - بیوگرافی افسانه پاکرو و همسرش

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است