تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸
خانه » مطالب گوناگون » فرهنگ و هنر » جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد
جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد

جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد

جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد

 

صفوی 8 - جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد

جزئیات مراسم خاکسپاری و وداع با پیکر بهنام صفوی خواننده فقید کشورمان از سوی معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان اعلام شد.

اعلام جزئیات زمان مراسم خاکسپاری بهنام صفوی

ایسنا :معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان از برنامه هایی خبرداد که قرار است در آیین وداع با پیکر بهنام صفوی برگزار شود.مراسم خاکسپاری بهنام صفوی

مراسم خاکسپاری بهنام صفوی

محمدعلی جعفری در گفت وگویی اظهار کرد:برنامه وداع با پیکر بهنام صفوی، حدود یک ساعت برنامه ریزی شده که از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه، بیست و پنجم اردیبهشت ماه مقابل خانه هنرمندان اصفهان آغاز می شود.

وی ادامه داد:احتمالاً نماز بر پیکر این هنرمند مرحوم نیز در همین مکان اقامه می شود و سپس یکی دو تن از مسئولان استانی به نمایندگی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری یا شهرداری اصفهان صحبت هایی خواهند داشت.

صفوی 1 2 450x261 - جزییات مراسم خاکسپاری بهنام صفوی اعلام شد

درگذشت بهنام صفوی خواننده جوان موسیقی پاپ

جعفری تصریح کرد:سخنرانی شاعری که یکی دو آهنگ این هنرمند را سروده و سخنرانی تعدادی از هنرمندان و دوستان بهنام صفوی نیز در آیین وداع پیش بینی شده است.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، درباره این هنرمند گفت:بهنام صفوی، هنرمندی بی حاشیه، آرام و اهل خانواده بود و امیدوارم بتوانیم برنامه خوب و مناسبی را برای وداع با پیکر او برگزار کنیم.

جعفری خاطرنشان کرد:پس از برگزاری آیین وداع، پیکر این هنرمند مستقیماً برای تدفین به آرامستان شاهین شهر منتقل می شود.

مراسم ترحیم این هنرمند روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت از سال ۹ الی ۱۲ در مسجد المهدی(عج) خیابان مرداویج و بعدازظهر همان روز از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در مسجد امیرالمومنین(ع) خیابان جی برگزار می شود.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است