تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
خانه » مطالب گوناگون » فرهنگ و هنر » خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش
خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش

خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش

خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش

 

دختر مایکل جکسون - خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش

در طی اتهامات منتشر شده از خواننده معروف آمریکایی، نهایتا روز گذشته خبر “خودکشی دختر مایکل جکسون” در رسانه های مختلف منتشر شد!

ماجرای خودکشی دختر مایکل جکسون

مایکل جکسون، خواننده معروف آمریکایی که از پرحاشیه ترین سلبریتی هایی است که اخیرا برخی شواهد و مدارک در طی اتهامات وی در سال ۲۰۰۹ میلادی در زمینه آزار جنسی کودکان در رسانه های مختلف منتشر شد که توانست یکی از جنجالی ترین خبرهای اخیر گردد و به دنبال آن با واکنش های بسیار متفاوتی از جانب طرفدارانش روبرو گردید.خودکشی دختر مایکل جکسون

خودکشی دختر مایکل جکسون

اما روز گذشته خبرهایی حاکی از خودکشی ” پاریس جکسون “، دختر مایکل جکسون که یک مدل و بازیگر ۲۰ ساله می باشد، در رسانه های متعددی منتشر شد که رسانه ” TMZ ” این خبر را تایید نمود و اعلام کرد که وی بعد از خودکشی در خانه خودش به بیمارستان منتقل گردید.

خودکشی پاریس جکسون

جکسون 450x293 - خودکشی دختر مایکل جکسون در خانه اش
همچنین سخنگوی پلیس بدون ارائه جزئیات بیشتر از این اتفاق، اعلام کرد آمبولانس در حدود ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح، پاریس جکسون را به بیمارستان منتقل نمود. از این رو این اولین اقدام وی به خودکشی نبوده است و پاریس جکسون جوان در سال ۲۰۱۳ نیز قصد خودکشی داشت که خوشبختانه با موفقیت روبرو نشد.

با این وجود هنوز اطلاعات کافی در مورد پاریس جکسون جوان منتشر نشده است و تنها بستری بودن وی در یک بیمارستان تایید گشته است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است