خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
خانه » زیبایی » رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت
رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

آرایش 1 - رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

 

اگر برای شما هم اتفاق افتاده است که آرایش صورت تان خیلی زود و قبل از رسیدن به جشن پاک شده است پس باید رازهای ماندگاری آرایش را بدانید.

راه های افزایش ماندگاری ارایش صورت

همه خانم ها از کم بودن ماندگاری آرایش روی صورت شان ناراضی هستند و مجبور میشوند وسط جشن چند بار آرایش شان را تمدید کنند و این برایشان خسته کننده است. برای افزایش ماندگاری ارایش صورت رازها و تکنیک هایی وجود دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است.ماندگاری آرایش

ماندگاری آرایش

– آرایش روی پوست تمیز ماندگاری بیشتری دارد، قبل از آرایش صورت تان را بشویید و نرم کننده بزنید سپس شروع به آرایش کردن کنید. اگر نرم کننده نزنید صورت تان پوست پوست میشود و جلوه زیبایی ندارد.

آرایش چشم 450x300 - رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

راه و روش ماندگاری آرایش

– پرایمر را فراموش نکنید، پرایمر مهمترین عامل افزایش ماندگاری آرایش است و ازچرب شدن پوستجلوگیری میکند. با استفاده از پرایمر حتی اگر عرق کنید باز هم آرایش تان سر جایش ثابت خواهند ماند.

– کرم پودر مات بزنید زیرا اینگونه کرم پودرها وقتی عرق میکنید براق نمیشوند و ماندگاری زیادی روی پوست دارند. کرم پودرهای براق ماندگاری بسیار کمی دارند و سریع از روی پوست پاک میشوند.

 

آرایش عروس 450x264 - رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

 

برای افزایش ماندگاری آرایش چه کنیم؟

– ریمل ضد آب بخرید تا ماندگاری بیشتری روی مژه هایتان داشته باشند، ریمل های ضد آب به این آسونی از روی مژه ها پاک نمیشوند و میتوانند از صبح تا شب روی مژه هایتان بمانند.

– رژلب های براق و برق لب ماندگاری بسیار کوتاهی دارند بهتر است از رژلب های مات استفاده کنید، به این صورت که ابتدا از خط لب مات استفاده کنید و سپس رژلبمات. اصولا آرایش مات ماندگار تر است.

مات 1 450x300 - رازهای افزایش ماندگاری آرایش صورت

رژلب مات ماندگاری بیشتری دارد

 

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است