باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
خانه » جو نت » چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس
چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

 

های موجود فضایی - چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

سونوگرافی مادر باردار آنطوری که دلش میخواست نبود و تصویری عجیب در آن نهفته بود.

چشم های موجودات فضایی در رحم مادر جوان!

همواره یکی از بزرگترین و مهم ترین سوالات بشر در مورد وجود یا عدم وجود موجوداتی است که به انسان ها هیچ شباهتی ندارند و در سیاره ای جدای از سیاره زمین زندگی می کنند. با این حال اگر این واقعیت در گذشته کم رنگ بود و هر شخصی نمی توانست به آن فکر کند، در سال های اخیر به کمک صفحات مجازی و امثال آنها برخی مستندات و تصاویر منتشر شدند که می توانند بیانگر اتفاقی خاص باشند!source - چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

در سال های اخیر مستندات متعددی از وجود موجودات فضایی در رسانه ها منتشر شده است که نشان دهنده وجود موجودات فضایی و رفت و آمد آنها به زمین می باشد که متاسفانه یا خوشبختانه هنوز تائید نشده اند و برخی بر این اعتقاد هستند که این تصاویر کاملا ساختگی هستند و هیچ موجود فضایی وجود ندارد.

انگلیسی 450x301 - چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

از این رو ذهنیتی که هر یک از ما نسبت به این موجودات داریم این است که آنها موجوداتی لاغر، قد بلند و با چشمان درشتی هستند که با فضاپیمای خاص خودشان به زمین مسافرت می کنند. اما اخیرا سوفی اسکات از ساوت شیلدز انگلستان، با صحنه ای عجیب و شوکه کننده ای روبرو شد که علت شوکه کننده اش را در صفحات مجازی منتشر کرد.

موجودات فضایی 450x300 - چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

سوفی اسکات ۱۶ ساله و استیفن ۲۴ ساله یک زوج انگلیسی هستند که سوفی اسکات برای بررسی جنین تصمیم گرفت تا آزمایش سونوگرافی ای را انجام دهد و به همین دلیل همراه با همسرش در یک درمانگاه حضور یافت و نتیجه آزمایش واقعا شوکه کننده بود! همان گونه در تصویر سونوگرافی مشاهده می کنید، جنین کمی متفاوت و عجیب بنظر می رسد!

فضایی 450x301 - چشمان ترسناک یک جنین در شکم مادرش ! + عکس

این تفاوت در چشمان جنین است که دارای چشمانی عجیب همانند موجودات فضایی می باشد! او در مصاحبه ای این گونه گفت :” من ترسیدم که این موجود بیگانه جنین من را خورده است”. با این حال دختر آنها در ماه اکتبر به دنیا خواهد آمد و سوفی به شوخی این گونه گفت:” ما فقط امیدواریم که او در هالووین به دنیا نیاید!”

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است